אולמות אירועים בצפון

אולמות אירועים בצפוןאולמות אירועים בצפון הם פתרון קסם למי שמחפש ליצור אירוע בעל אופי ייחודי, לאירוע האישי שלו. אולמות האירועים בצפון מספקים פתרונות נפלאים לאירועים אישיים משפחתיים חברתיים כנסים ואירועי עובדים.
ההעדפה לאולמות לאירועים בצפון נובעת מהרצון של החוגגים לנהל את האירוע האישי שלהם באווירה שונה במקום שונה, האנשים שחוגגים את האירועים שלהם באולמות אירועים בצפון מחפשים משהו שמפיץ ניחוח של חדשנות של קסם, של יציאה משגרת העיר, למשהו שונה ומרענן.
גלריה בכפר המקום שלכם לעריכת אירועים אישיים ומשפחתיים באווירה שונה ובדגש אישי. אצלנו כל אירוע הוא בעל אופי שונה שנותן מענה אישי לכל סוג חוויה ואירוע, אנו מעורבים עם בעלי האירוע בייעוץ והכוונה להגשמת הערב החלומי שלו.
המוטו שלנו להפיק כל אירוע, כאירוע ייחודי, כפי שמצפה כל חוגג אירוע, שרוצה להפיק את המיטב מהאירוע שלו. אנו עושים הכול כדי להפיק את הערב המושלם לבעל האירוע. הצלחת האירוע היא ההצלחה שלנו, כך אנו מתייחסים לכל האירועים שהפקנו ונפיק.

הפתרונות שאנו מספיקים למתעניינים באולמות אירועים בצפון הם:

חתונה, ברית מילה, בריתה, בר מצווה, בת מצווה, מסיבת גיוס, מסיבת שחרור, מסיבת רווקות, כנסים, ערבי השקות מוצרים, השתלמויות עובדים, הוא שאמרנו, גלריה בכפר מספקת פתרונות לכל האירועים.
גלריה בכפר מקום להפקת אירועים אישיים בהתאמת אישית, של המקום, של העיצוב והאווירה לסוג האירוע הנבחר.

חתונה

אנו נפיק את החתונה שלכם באווירה קסומה ומלטפת, עם מטעמי שף שנבחרו בקפידה ובהתאמה מיתוך תפריט אישי שמותאם לבחירת החוגגים, ומחומרים איכותיים ביותר.

היתרון המובהק של גלריה בכפר על פני שאר אולמות אירועים בצפון:

היתרון של גלריה בכפר שזה לא סתם אולם אירועים, אלא אולם אירועים משולב עם גלריית תמונות ותערוכות של אומנים, התערוכות בגלריה מתחלפות כל כמה חודשים, האירוע מתקיים בסביבה כפרית כפר ביאליק רח’ החקלאים 7, במרחק קצר של ק”מ, בקו אווירי מהכביש הסואן, של צומת קרית מוצקין וקרית ביאליק, גן האירועים בצפון מתאים לחתונות קטנות ואינטימיות של 120 חוגגים שהם בני המשפחה והחברים הקרובים קרובים.

אולמות לאירועים בצפון
הייחוד והקסם של גלריה בכפר מזמינים בעלי שמחות, ובעלי אירועים עסקיים, וסתם מסיבות כייף של צעירים, לחגוג את האירועים שלהם דווקא בגלריה בכפר ולא במקום אחר.

מחפשים אולמות אירועים בצפון באווירה משוחררת הרחק מהבית ובאווירה כפרית?

אירועים, כנסים, ערבי ועדי עובדים, השקות מוצרים

רוצים להפיק אירוע עסקי שכולם יזכרו? גלריה בכפר אולם לאירועים עסקיים, לערבי וועדים סגורים, כנסים עסקיים, כנסים רפואיים, והשקות מוצרים. הרמת כוסית לרגל אירועי השקות מוצרים, או לרגל כל אירוע אחר: אירועי חברה, כנס יועצים, מפגשי הדרכה אירועים קטנים ועוד.

גלריה בכפר אולם אירועים בצפון מעוצבת בסגנון אמנותי, וממוקם בכפר ביאליק, כפנינה בלב הקריות, משרה אווירה יצירתית ופסטורלית כאחד.
בגלריה בכפר, ממוקמת במקום פסטורלי ושליו במרחק דקה נסיעה מהמולת הקריות בצומת קרית ביאליק.
הרשו לנו להפיק את האירוע שלכם בהתאם לסטנדרטים הגבוהים שלנו, אנו נארגן ונפיק במקצועיות את האירוע, שיתרום למיתוג העסק שלכם, למיתוג החברה שלכם, שישאיר שובלים של זיכרונות מערב קסום.

ראו מאמרים קשורים:
אולמות קטנים לחתונה
אולמות לאירועים קטנים
מקומות מיוחדים לחתונה
אולמות אירועים בחיפה
אולמות אירועים בצפון
מקומות לימי הולדת בצפון
אולם לימי הולדת

  • גלריה בכפר - אירוע קטן בצפון ממוקמת בכפר ביאליק.
  • לצפייה בתעודת הכשרות לחץ על "כשר בשרי" (צד שמאל)
  • ניתן להזמין את מגוון תפריטי הגלריה לאירועים חיצוניים.
  • גלריה בכפר גם ב facebook, להצטרפות לחץ >> כאן
Powered by Powermedia