מקומות מיוחדים לחתונה

זוגות רבים, העומדים בפני אחד המאורעות החשובים ביותר בחייהם – החתונה, מוצאים עצמם לא אחת מתלבטים היכן לערוך את האירוע וכיצד להפוך אותו גם ליום מפתיע ומיוחד. אפשר למצוא כיום בארץ מגוון של אולמות אירועים וגני אירועים, המספקים סגנונות שונים של מרחב ומוצעים בטווח רחב של מחירים. בתוך קבוצת מקומות אלה נכללים גם המקומות המיוחדים. המקומות השונים. כאלה שיש בהם אווירה קסומה, אווירה שלא ניתן למצוא באף מקום אחר, וודאי שלא בכל אולם או גן אירועים.

מקומות מיוחדים לחתונה

מקום מיוחד לאירוע מיוחד עוד יותר

כשמחפשים מקום לחגוג בו את יום החתונה, ובמיוחד אם מעוניינים במקום מיוחד לאירוע מיוחד, נתקלים בלא מעט אפשרויות, אולם לא כל אחת מהן, בהכרח, יכולה להתאים. אולמות אירועים או גן אירועים באווירה כפרית יכולים להיות פתרון מצוין לכל מי שמחפש מקום מיוחד וקצת שונה. מדובר במרחב אינטימי ומסוגנן יותר, במרחב שמציע אווירה כפרית נפלאה ובעיקר גם עיצוב מסוג ייחודי. גן אירועים שכזה יכול להתאים לחתונות גדולות, עם מספר רב של משתתפים, או לחתונות קטנות ואינטימיות, עם מספר קטן של אורחים. הוא יכול להיות לאירוע יוקרתי מאד וגם לאירוע פשוט וצנוע. אפשר לשלב, במסגרתו, גם קייטרינג בטעמים נבחרים ומוסיקה מתאימה, שתוסיף עוד יותר לאווירה. ייחודו של גם אירועים כזה היא האפשרות להתאים אותו לאופיו של כל אירוע, לאופייה של כל חתונה. זוהי דרך מצוינת ליהנות מאירוע ובדיוק כמו שמעוניינים ובלי פשרות!

קוקטל תחת כיפת השמים

אלמנטים חשובים שיש להתייחס אליהם במסגרת חיפוש גם האירועים

בין אם זה אולם אירועים אקסלוסיבי המעוצב בסגנון כפרי או גן אירועים צנוע וקטן, כדי ליהנות מחתונה קצת שונה, חשוב להתייחס אל מספר פרמטרים כדי לוודא שהאירוע, וגם המקום, יציעו את האווירה המתבקשת:

שולחנות אומנותיים לחתונה

התאמת גודל המרחב למספר האורחים

התאמת גודל המרחב למספר האורחים – ישנם לא מעט גני אירועים בסגנון כפרי המתאימים לאירוע גדול מאד. אחרים מתאימים לאירועים קטנים במיוחד. ישנם כאלה שיכולים להתאים לכל גודל של אירוע בזכות מידת גמישותו ואופן עיצובו של המרחב. חשוב לוודא שהמקום שבו עורכים את האירוע אכן עונה לצורך זה ומספק את המרחב הנדרש. מקום גדול מדי או מקום קטן וצפוף פחות יתאימו ואף ייצרו תחושה של חוסר נוחות במקום.

שולחנות אומנותיים

מיקומו של גן האירועים

מיקומו של גן האירועים – חשוב להתייחס למיקומו של גן או אולם האירועים. בין אם הם ממוקמים באזור הצפון או בכל אזור אחר, כדאי לבדוק את אופן הגישה אליהם והמרחק שלהם מנקודות מרכזיות ומוכרות. כשמדובר באירוע כמו חתונה, ובמיוחד אם האורחים מגיעים מאזורים שונים, כדי לאפשר להם הגעה בטוחה וקלה, יש לבדוק מהי הדרך המהירה ביותר והקלה ביותר להגיע לגן האירועים ולוודא שאכן הוא מרכזי וקל לאתרו.

גלריה בכפר מקום ייחודי לחתונות מיוחדות

כיצד מעוצב המקום

כיצד מעוצב המקום – לעיצובו של המקום ושילובם של האלמנטים השונים שבו חשיבות רבה בעת הבחירה. אולם אירועים או גן אירועים המשלבים במסגרתם אלמנטים עיצוביים מיוחדים יכולים ליצור את המרחב המתאים והנכון ביותר לאירוע ואף להפוך אותו למיוחד עוד הרבה יותר. תחום האירועים, ובמיוחד אירועים כמו חתונות למשל, מציע היום שפע של אפשרויות שונות ואלמנטים מסוגננים שניתן לשלב באירוע עצמו. ישנן אטרקציות למיניהן המוצעות על ידי המקום עצמו או על ידי חברות חיצוניות וכן גם אפשרות להיעזר בשירותיהם של מעצבי אירועים כדי ליצור מרחב מסוגנן ומעניין.

אולם לאירועים מיוחדים

לסיכום

בין אם מדובר בחתונה גדולה או חתונה עם מספר מועט של אורחים, כדי להפוך אותה למיוחדת ומסוגננת יש להתייחס, כאמור, לאופיו של המקום שבו עורכים אותה, לעיצובו, לאלמנטים שבו וגם למנות, המוגשות במהלך האירוע ואפילו לפרחים, שמוצבים על השולחנות עצמם. לאלמנטים הקטנים ישנה חשיבות רבה ושילובם במרחב הכולל יכול ליצור את הסגנון הנדרש ולהפוך את החתונה לחתונה בלתי נשכחת. מומלץ להתחיל בחיפושי המקום מספר חודשים מראש כדי לשריין את התאריך המבוקש ולהתחיל בתכנונו וארגונו של האירוע.

אסטטיקה במזון
ראו מאמרים נוספים:

מקומות לחתונה קטנה
מקום לחתונה קטנה
מקומות לימי הולדת בצפון
גני אירועים בצפון

  • גלריה בכפר - אירוע קטן בצפון ממוקמת בכפר ביאליק.
  • לצפייה בתעודת הכשרות לחץ על "כשר בשרי" (צד שמאל)
  • ניתן להזמין את מגוון תפריטי הגלריה לאירועים חיצוניים.
  • גלריה בכפר גם ב facebook, להצטרפות לחץ >> כאן
Powered by Powermedia