אולמות אירועים בחיפה

במהלך הנסיעה מתל אביב לחיפה שאלתי את אשתי בערך שלוש פעמים אם אנחנו מוזמנים לחתונה של בת הדודה שלה, או לעוד תערוכה שבה היא מציגה מהיצירות המשונות שלה. כמובן שאשתי לא ממש אהבה את כל השאלות האלו, אבל מן הסתם הן היו מתבקשות כי למקום שנאמר לנו להגיע אליו בשבע וחצי בערב קוראים “גלריה בכפר”…
כבר יצא לי בעבר להגיע לכל מיני אולמות אירועים בחיפה ובקריות ובדרך כלל התחושה היא שבאירוע הזה כבר היינו. כפי שאתם מבינים, שום דבר לא יכול היה להכין אותי לחוויה שעברה עלינו באותו יום שלישי פעמיים כי טוב בחתונה של תמר ושגיא.
אולמות אירועים בחיפה

הקסם שיש באולמות אירועים קטנים

ואז כשהגענו הקסם התחיל במרחק דקת נסיעה מיתוך המולת הכרך מצאנו עצמנו בליבו של איזור כפרי ופסטורלי, אולם לאירועים קטנים ואינטימיים, מקום שהוא שילוב של אולם אירועים וגלריית אומנות משהוא שמתעתע בחושים משהו בקו התפר, משהו לא מוגדר, משהו שונה לא מצופה, משהו שרוצים ממנו עוד משהו שקשור במקום באווירה במוזיקה באורות באנשים שמשהו שגורם לריגושים של עוד.
האולם היה מרווח ואינטימי למאה ועשרים המוזמנים שחגגו סעדו ורקדו כל הערב, להצלחת הערב תרמה העובדה שהמוזמנים מכירים אחד את השני שמבחינתי זה מדהים בגלל שאני לא אוהב את האירועים ההמוניים האלה שבהם אתה לא מכיר אף אחד ורק מחפש את עצמך.
בחלל הפנימי שמתי לב שהעיצוב היה ממש קלאסי ונקי. החופה התקיימה בחוץ, על דק העץ המשוח בלקה כהה ולמרות שהייתה חופה מרגשת מאוד לא יכולתי לחכות כבר לשלב שבו יוגשו המנות העיקריות. הסבלנות שלי הלכה ופקעה לקראת המילים “כדת משה וישראל” גם בגלל שהמתאבנים היו בליגה אחרת וגם בגלל שציפור קטנה לחשה לי שהשף של הגלריה הוא לא אחר מאשר רמי סוויסה ובבקשה אל תגידו לי שאתם לא יודעים מי זה (בשביל זה יש לכם את גוגל). כשסופסוף התיישבנו לאכול מבחינתי החגיגה האמתית התחילה. הייתי מספר לכם קצת על מה שאכלנו בגלריה בכפר אבל אני לא רוצה שייצא לכם ריר מהפה שירטיב את המקלדת. בואו נגיד את זה ככה בקיצור ולעניין, את הטעם של קוביות נתח הקצבים שהוקפצו עם רביולי עבודת יד, אפונה ומרווה בציר בקר ואת שוק האווז ברוטב של התאנים (שהכניס אותי לשוק אווז), אני יכול להרגיש גם עכשיו על הלשון ומבלי להגזים, באופן כללי האוכל במקום מצדיק התפלחות לחתונות של זרים.
אולם אירועים בחיפה

אמנות בכל פינה

אה, כמעט ושכחתי. למקום לא סתם קוראים גלריה בכפר. כבר כשהגענו למקום גילינו שבאמת המקום מתפקד על תקן גלריה ואני חייב להגיד לכם שגם אם על הקירות לא היו מתנוססות תמונות אמנותיות, נראה לי שעדיין אפשר היה לקרוא לו גלריה כי האמנות ניכרת מכל פסיק במקום. זה מתחיל בתאורה המיוחדת, ממשיך בעיצוב של כלי ההגשה ומסתיים בטעמים המשובחים שכמוהם טעמתי רק במסעדות עילית.
ודרך אגב. אם אתם תוהים למה קוראים למקום גלריה בכפר אם הוא ממוקם בחיפה, אז תרשו לי לעדכן אתכם שהוא בכלל לא יושב בחיפה אלא בכפר ביאליק ואל לכם להתבלבל עם קריית ביאליק כמו שאני התבלבלתי. כפר ביאליק הוא באמת כפר, קרוב לקריה אבל לא. תזכרו את זה ותחסכו מעצמכם עשרים דקות מיותרות של נסיעה בקריות. מניסיון.
פטיו אולם אירועים

ראו מאמרים קשורים:
אולמות קטנים לחתונה
אולמות לאירועים קטנים
מקומות מיוחדים לחתונה
אולם אירועים בצפון
אולמות אירועים בצפון
מקומות לימי הולדת בצפון
אולם לימי הולדת

  • גלריה בכפר - אירוע קטן בצפון ממוקמת בכפר ביאליק.
  • לצפייה בתעודת הכשרות לחץ על "כשר בשרי" (צד שמאל)
  • ניתן להזמין את מגוון תפריטי הגלריה לאירועים חיצוניים.
  • גלריה בכפר גם ב facebook, להצטרפות לחץ >> כאן
Powered by Powermedia