גני אירועים בצפון ללב ולנשמה

s_IMG_0665החיפוש אחר גן אירועים בצפון, משול למימוש חלום ילדות בנוסח עליזה בארץ הפלאות. בו יש יער עצים וחיות, ויש מטה קסמים שמנהל את האירועים ביד רמה ומלאת חמלה, יד עלומה, שמופיעה לפתע פתאום, ובמטה קסמים האירועים מתרחשים מאליהם ובקצב יציב וקבוע.
היתרונות של גני אירועים בצפון, הם הקריבה לנוף הגליל החצי פראי מיוער ברובו, נוף שמעניק חמימות אוהבת ומלטפת של טבע והתחדשות, של נוף בראשיתי. עצי פרי ומטע, גידולי צאן ומרעה, קיבוצים ומושבים, התחושה הגלילית ריחוק מהמולת העיר והכרך, גלישה אל מרחבי הטבע והחופש.
מדוע יותר ויותר זוגות צעירים, או כאלה שנשאים בשנית מעדיפים לחגוג את האירוע שלהם בגני אירועים בצפון, ולא באולמות האירועים בצפון הקונבנציונליים, שמצואיים במרחק דקות ספורות ממרכזי העיר והאוכלוסייה, שזמינים לאורחים והקרואים, מבלי צורך לארגן הסעות או להסתכן במיעוט מוזמנים?
s_IMG_0768האמת הפשוטה ניתנת להיאמר כל זוג מחפש שהאירוע שלו ייחגג כאירוע לא שיגרתי, כאירוע מרגש כאירוע אינטימי, כאירוע שידברו אודותיו, היציאה מהעיר יוצרת את אותה חוויה משחררת שמחפשים זוגות נשאים, חוויה של דרך חדשה, של התחלה חדשה של דבר לא מוכר, למשהו שמסמל מרחבים של אין סופיות, של משהו לא מוגדר, משהו ללא גבולות.
לעומתם אולמות אירועים בצפון הקונבנציונליים מסמלים את הקיים את השמרנות את העדר החופש, את אי החדשנות את הגבולות והמסגרות, את הקיים ולא את החדש, לא יוצרות את הריגוש הדרוש לחגיגת האירוע של פעם בחיים.
גני האירועים בצפון יוצרים את אותה הילת מסתורין הדרושה לערב שכזה של פעם בחיים, נסיעה מחוץ לעיר, נסיעה בנוף הגלילי, הגעה לאזור כפרי רחוק מהמולת העיר, אזור של עצים ופרדסים ומרחבים עצומים, פסיעה בין שבלי עצים ופרחים עם ריחות משכרים של יסמין, עם תעתועי אורות כאשר אור הכוכבים מאיר את השמים ממעל ואורו הנוגה של הירח מאיר את שמימי הלילה.
neshef18האוכל המוגש בגני האירועים בצפון מוגש בעיצוב מקומי וכפרי שהולם את אווירת המקום והזמן, תפריט עשיר שמותאם מחדש עבור כל אירוע, בהתאם להעדפות האישיות של בעלי האירוע, של הזוג הצעיר הנרגש.
בגני האירועים בעלי המקום, בעלי גני האירועים הם השותפים הנאמנים של הערב שלכם, הם יעשו את המיטב עבור הצלחת הערב שלכם, הם יתרמו ממרצם ומניסיונם רב השנים להצלחת הערב שלכם, כיאה למי שהצלחתכם היא הצלחתו.
לסיכום:
הדרך ליצירת חתונה לא שגרתית, חתונה של פעם בחיים מתחילה במקום בנוף במיקום לא שיגרתי באווירה ייחודית במקום שהטבע מסמל את המרחב, את העדר הגבולות ושפע האפשריות וההזדמנויות במקום שהשמים נפגשים עם הארץ, במקום שבו מתחילות האגדות, ממש כמו בסיפור של עליזה הארץ הנפלאות

אולמות קטנים לחתונה

אולמות קטנים לחתונה

  • גלריה בכפר - אירוע קטן בצפון ממוקמת בכפר ביאליק.
  • לצפייה בתעודת הכשרות לחץ על "כשר בשרי" (צד שמאל)
  • ניתן להזמין את מגוון תפריטי הגלריה לאירועים חיצוניים.
  • גלריה בכפר גם ב facebook, להצטרפות לחץ >> כאן
Powered by Powermedia